یکی از دغدغه‌های اصلی هر کسی در خرید محصولات زناشویی حفظ حریم شخصی وی می‌باشد. خرید این محصولات به دلیل حفظ همین حریم نه تنها در کشور ما بلکه در تمام کشورهای جهان یکی از مشکلات و دغدغه‌های افرادی است که به هر دلیلی نیاز به تهیه چنین محصولاتی دارند. سرویس ارسال محرمانه فروشگاه دیجی کاندوم در واقع بهترین پاسخ برای این نیاز جامعه است. در ادامه برخی از ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد این سرویس ارسال شرح داده شده است.

1- فرآیند ثبت سفارش و درخواست محصول محرمانه : فرآیند خرید اینترنتی محصولات زناشویی مزایای بسیار نسبت به روش سنتی و خرید این محصولات از داروخانه ها دارد. در خرید محصولات زناشویی شما نیازی به مراجعه به داروخانه یا فروشگاه ها ندارید، لذا این احتمال که در هنگام خرید چنین محصولاتی با یکی از اقوام یا آشنایان روبرو شوید کاملا از بین می‌رود. از طرف دیگر به دلیل امکان دریافت پشتیبانی تلفنی یا تلگرامی میتوانید بدون نیاز به رو در رو شدن با مسئول فروش داروخانه یا فروشگاه سوالات خود را به صورت کاملا محرمانه بپرسید و راهنمایی لازم در مورد محصولات و مشکلات زناشویی را دریافت نمایید.

2- آماده سازی سفارشات در سرویس محرمانه دیجی کاندوم : پس از تکمیل فرآیند خرید، سفارش شما به صورت خودکار وارد فرآیند آماده سازی جهت ارسال می‌گردد. در این فرآیند محصولات خریداری شده توسط شما مشتریان گرامی، پس از پیچیده شدن در داخل لفاف های کاغذی - جهت حفظ محرمانگی محصولات در صورت پارگی سهوی یا عمدی کارتن در فرآیند ارسال - در کارتن های مصوبی که هیچ نشانی از یک فروشگاه زناشویی ندارند، قرار داده می‌شود. نکته بسیار مهم در این مرحله عدم نگارش نام محصولات و حتی نام فروشگاه روی بسته های پستی یا پیکی می‌باشد. این عدم نگارش باعث می‌شود تا در مراحل تحویل، پیک موتوری یا نماینده پست هیچ اطلاعی از محتویات بسته شما نداشته باشد و شما به راحتی و بدون استرس بتوانید بسته خود را دریافت کنید.

3- تحویل سفارشات در سرویس محرمانه دیجی کاندوم : علیرغم تمامی تمهیدات اندیشیده شده در فرآیند بسته بندی و ارسال، که این اطمینان را به شما مشتریان گرامی می‌دهد که هیچکس از محتویات بسته دریافتی شما مطلع نخواهد شد، اگر باز هم برخی از مشتریان تمایل داشته باشند تا بسته های پستی به درب منزل ایشان فرستاده نشود می‌توانند بجای آدرس تحویل، آدرس یکی از دفاتر پستی نزدیک به منزل یا محل کار خود را وارد کنند تا بتوانند مرسوله خود را بدون نگرانی در زمان مناسب از دفتر پستی دریافت کنند. برای دریافت مرسوله از دفاتر پستی نیاز به دریافت کد رهگیری 24 رقمی دارید که با تماس با پشتیان تلگرامی یا ارسال یک پیامک حاوی اسم و تاریخ ثبت سفارش آن را دریافت کنید. لازم به ذکر است که این کد به صورت خودکار برای تمامی مشتریانی که سفارش خود را بصورت پستی خریداری کرده‌اند ارسال می‌شود اما در صورت مسدود بودن دریافت پیامک‌های تبلیغاتی یا مشکلات شبکه ممکن است این پیامک به دست مشتریان نرسد. در این موارد مشتریان گرامی می‌توانند به روش فوق الذکر کد رهگیری را دریافت کنند و مرسوله خود را در سایت رهگیری مرسولات پستی رهگیری نمایند.