ارسال کاملا محرمانه

بدون شک یکی از مهمترین و اولین دغدغه‌های مشتریان فروشگاه دیجی کاندوم نحوه دریافت محصول است لذا پیش از مطالعه توضیحات مرتبط با روش‌های ارسال این نکات را در نظر داشته باشید:

1- تمامی اطلاعات ثبت شده توسط شما در هنگام ثبت سفارش نزد فروشگاه دیجی کاندوم محفوظ است و در اختیار هیچ فردی قرار داده نخواهد شد.

2- اگر در مورد روش تحویل بسته خود درخواستی دارید در بخش پیام در هنگام ثبت سفارش آن را ذکر بفرمایید. همکاران ما قطعا درخواست شما را مد نظر قرار خواهند داد و در صورت لزوم برای هماهنگی بیشتر با شما تماس گرفته خواهد شد.

3- پس از ثبت سفارش محصولات شما به صورت خودکار وارد پروسه ارسال می‌گردد، لذا نیازی به تماس مجدد نیست و پیام‌های مرتبط با وضعیت مرسوله در صورت فعال بودن دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در سیم کارت شما بصورت خودکار برای شما ارسال خواهد شد.

4- محصولات پیش از قرار گرفتن در کارتن های پستی در داخل پاکت یا کاغذهای بسته بندی پیچانده می‌شوند تا در صورت پارگی احتمالی بخشی از کارتن به صورت عمدی یا سهوی چیزی از محتویات داخل بسته مشخص نباشد.

5- محصولات شما در کارتن‌های مصوب پستی و بدون درج نام فروشگاه یا نام محصولات روی کارتن، بسته بندی می‌شوند و هیچ کس بدون باز کردن بسته نمی‌تواند از محتویات آن مطلع گردد.

6- با توجه به موارد فوق شما بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانید بسته پستی خود را در منزل یا حتی محل کار تحویل بگیرید، اما اگر علیرغم تمام تمهیدات محرمانگی اندیشیده شده توسط فروشگاه، تمایلی به دریافت بسته در منزل یا محل کار ندارید، می‌توانید با درج عبارت "تحویل در اداره پست" یا "پست رستانت" در آدرس خود و یا درج آدرس نزدیکترین دفتر پستی بجای آدرس منزل یا محل کار، بسته خود را از نزدیکترین دفتر پستی تحویل بگیرید.

نکته 1 : در صورتی که آدرسی از نزدیکترین دفتر پستی ندارید، یکی از عبارت های فوق الذکر را در آدرس قید بفرمایید تا آدرس نزدیک ترین دفتر پستی به شما توسط همکاران ما در فروشگاه یافته و روی بسته درج گردد.

نکته 2 : برای تحویل گرفتن بسته در اداره پست نیاز به کد رهگیری مرسوله دارید. در صورتی که این کد برای شما ارسال نشده است پیامی حاوی نام و تاریخ ثبت سفارش خود به پشتیبانی تلگرامی فروشگاه ارسال کنید یا اینکه این موارد را به شماره 09391228691 پیامک کنید تا در سریعترین زمان ممکن کد رهگیری در اختیار شما قرار داده شود.

روش‌های ارسال

شما می‌توایند در فرآیند ثبت سفارش و در مرحله پیش از پرداخت یکی از روش‌های زیر را برای دریافت محصول خود انتخاب کنید. بدیهی است تمامی این روش‌ها از ویژگی محرمانگی در ارسال برخوردار هستند.

1- دریافت محصول در فروشگاه دیجی کاندوم (این روش دریافت در حال حاضر به دلیل‌ محدودیت‌های موجود در دفتر فروشگاه امکانپذیر نمی‌باشد)

2- دریافت محصول از طریق پست جمهوری اسلامی ایران. در این روش شما یکی از روش‌های زیر را می‌توانید انتخاب کنید. هزینه‌های مربوط به هر روش با توجه به تعرفه‌های پست جمهوری اسلامی ایران و تخفیفات اعمال شده توسط فروشگاه با توجه به حجم خرید، روی صورتحساب شما اعمال خواهد شد.

  • پست سفارشی : زمان تحویل مرسوله هایی که توسط این حامل پستی ارسال گردند بین 3 تا 7 روز تعهد شده است. این روش ارزانترین روش ارسال پستی است و در تمام نقاط ایران سرویس دهی می‌شود.
  • پست پیشتاز : زمان تحویل مرسوله‌هایی که توسط این حامل پستی ارسال گردند بین 1 تا 3 روز تعهد شده است. این روش نیز در سرتاسر ایران سرویس دهی می‌شود.
  • پست پیشتاز ساعت توزیع : این روش پستی مختص مرسوله‌های ارسالی در شهر تهران می‌باشد و زمان توزیع آن 1 روز تعهد شده است. لازم به ذکر است که فرآیند تحویل در شرایط خاص ممکن است به دلایلی به دو روز هم برسد.
  • پست ویژه : این حامل پستی سریعترین و گرانترین روش پستی است و تمامی سفارشات را شهرهای تعیین شده تا 24 ساعت بعد از ارسال تحویل می‌دهد. لطفا پیش از انتخاب این روش پستی از سرویس دهی آن در  شهر خود مطمئن شوید. برای این منظور می‌توانید از پشتیبانی تلگرامی فروشگاه این موضوع را پیگیری بفرمایید.

3- دریافت محصول از طریق تیپاکس : این روش ارسال بایستی با هماهنگی انجام گردد و هزینه‌های ارسال از تمامی روش‌های پستی بجز پست ویژه بیشتر خواهد بود. در صورت انتخاب این روش بعد از ثبت سفارش همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
4- دریافت محصول از طریق پیک موتوری : این روش ارسال در حال حاضر فقط در شهر تهران قابل انجام است و هزینه‌های آن با توجه به فاصله شما از دفتر فروشگاه تعیین خواهد شد. تعهد تحویل محصول شما در این روش توسط فروشگاه دیجی کاندوم بین 1 الی 24 ساعت تضمین شده است.

نکته : هزینه ارسال پرداختی توسط شما در تمامی روش‌های فوق بستگی به حجم خرید شما دارد. همواره ارسال سفارشات بالاتر از یک مبلغ تعیین شده به صورت رایگان انجام می‌شود. این حداقل مبلغ خرید جهت استفاده از ارسال رایگان در روش‌های مختلف و با توجه به جشنوار‌ه‌های فروشگاه متفاوت خواهد بود و از طریق سایت فروشگاه به اطلاع شما مشتریان گرامی خواهد رسید.