تحریک چشمی یکی از روش‌های موثر در ترغیب زوجین به برقراری رابطه زناشویی است. به همین دلیل بسیاری از شرکت‌های تولید کننده کاندوم محصولاتی را تولید و روانه بازار نموده‌اند که حالت فانتزی داشته و به تحریک چشمی در زوجین کمک می‌کند. برخی از این کاندوم‌ها تمامی ویژگی‌های لازم برای امنیت در مقابل بارداری ناخواسته و بیماری‌های مقاربتی را دارند و برخی نیز...

تحریک چشمی یکی از روش‌های موثر در ترغیب زوجین به برقراری رابطه زناشویی است. به همین دلیل بسیاری از شرکت‌های تولید کننده کاندوم محصولاتی را تولید و روانه بازار نموده‌اند که حالت فانتزی داشته و به تحریک چشمی در زوجین کمک می‌کند. برخی از این کاندوم‌ها تمامی ویژگی‌های لازم برای امنیت در مقابل بارداری ناخواسته و بیماری‌های مقاربتی را دارند و برخی نیز ممکن است برخی از این ویژگی‌ها را نداشته باشند. لذا باید در خرید و استفاده از این کاندوم‌ها دقیق بود تا مشکلی برای طرفین رابطه پیش نیاید. لازم به ذکر است کاندوم‌هایی که تست الکترونیکی نشده باشند برای برقراری رابطه واژینال ایمن نیستند.

بیشتر

کاندوم فانتزی 

 • دارای روان کننده برای کاهش درد در مقاربت‌های دردناکدارای مخزن ذخیره برای جمع آوری مایعات انزال و امنیت بیشتر در مقابل بارداریجلوگیری از ایدز، هپاتیت و کلیه بیماری های مقاربتیبا رنگ بندی افشانه ای رنگین کمانی برای تحریک چشمی زوجین ارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و فروشگاه روی بسته انجام می‌گردد. 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • دارای روان کننده برای کاهش درد در مقاربت‌های دردناکدارای مخزن ذخیره برای جمع آوری مایعات انزال و امنیت بیشتر در مقابل بارداریجلوگیری از ایدز، هپاتیت و کلیه بیماری های مقاربتیبا رنگ بندی افشانه ای برای ایجاد تحریک چشمی در زوجین ارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و فروشگاه روی بسته انجام می‌گردد. 

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  موجود بودن
  سازنده
  طول کاندوم
  پهنای کاندوم
  تعداد در جعبه
  کشور محل تولید
  رنگ کاندوم
  خاردار بودن
  روان کنندگی
  نوع لوبریکنت
  صرفا مخصوص رابطه دهانی
  مناسب برای رابطه واژنی

  پیگیری سفارش

  جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: