لیست محصولات این تولید کننده پولونکس POLONEX

برند پولونکس تنها برند تولید کننده ژل‌های آمیزشی بر پایه روغن سیلیکون در بازار ایران است. ژل های آمیزشی این برند از مواد اولیه فوق العاده با کیفیت وارداتی تولید و با مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو تولید می‌شوند.

توضیحات کلی در مورد ژل‌های آمیزشی پولونکس و تفاوت آن‌ها با سایر برندهای موجود در بازار


ژل های آمیزشی پولونکس کاملا گیاهی و مبتنی بر آب هستند و نیازی به شستشوی واژن یا آلت مردانه پس از استفاده از آن‌ها وجود ندارد.
گیاهان مورد استفاده در تولید این ژل‌ها اغلب وارداتی و از محصولات با بالاترین کیفیت می‌باشند.
عدم استفاده از لیدوکائین و استفاده از بنزوکائین با دوز کنترل شده یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد ژل‌های آمیزشی پولونکس است. بنزوکائین علاوه بر این که به واژن صدمه نمی‌زند عوارض لیدوکائین مانند گیجی، ضعف تنفسی، تشنج، افت فشار خون، سوزش، ورم، حساسیت پوست به لمس، خارش و کهیر را ایجاد نمی‌کند.
ژل‌های آمیزشی این برند کاملا با کاندوم‌های لاتکس سازگار هستند و هیچ گونه اثر تخریبی روی الیاف لاتکس ندارند.
از نقطه نظر علم پزشکی ژل‌های لوبریکنت مورد استفاده برای خانم‌ها باید دارای ph کمتر از 6 باشند و بدون تغییر ph محیط واژن، روی فلور واژن اثر مخرب نگذارند که این ژل‌ها بر این مبنا تولید شده‌اند. بانوانی که قصد باردار شدن دارند نباید از ژل‌های آمیزشی ای استفاده کنند که ph یعنی حالت اسیدی یا قلیایی واژن را تغییر می‌دهند و ژل‌هایی که حاوی آنتی اکسیدان هستند می‌توانند به اسپرم‌ها کمک کنند تا راحت‌تر به تخمک‌ها برسند و لقاح را انجام دهند.
غلظت لوبریکنت مورد استفاده در ژل های پولونکس به دلیل استفاده از مشتقات سیلیکون نسبت به روان‌کننده های رایج بازار بالاتر است و به همین نسبت هم قیمت این نوع لوبریکنت ها بالاتر است. استفاده از روان کننده‌های طبیعی مانند روغن‌های طبیعی و گریس برای رابطه زناشویی به دلیل تجزیه سخت این ترکیب ها و ایحاد عفونت در واژن به هیچ وجه توصیه نمیگردد. ضمنا روان کننده‌هایی مانند گلیسیرین که از مشتقات شکر هستند نیز می‌توانند باعث ایجاد عفونت در واژن شوند.
از جمله مواد نگهدارنده بدون عوارض استفاده شده در این محصول می‌توان به فنوکس اتانول‌ها و مواد کلوییدی اشاره کرد که خود ساختار آنتی باکتریال دارند. در ژل‌های آمیزشی این برند برخلاف بسیاری از ژل‌های موجود در بازار از پارابن‌ها استفاده نشده است زیرا پارابن‌ها با افزایش ترشح هورمون استروژن (estrogen) باعث کاهش تعداد اسپرم ها و ناباروری در آقایان شده و در دراز مدت علائم مردانگی آقایان را کاهش می‌دهند. همچنین این مواد که به راحتی از طریق پوست خانم‌ها قابل جذب هستند می‌توانند روی جنین در رحم مادر اثرات منفی داشته باشند.
استفاده از روان کننده‌ها برای افرادی که قصد بارداری دارند توصیه نمی‍شود زیرا اثر روان کننده‌ها بر فاکتور تحرک (Motility) گزارش شده است و این کاهش تحرک می‌تواند منجر به کاهش باروری شود. هر چند این تضعیف منجر به کشته شدن اسپرم ها که توسط برخی روان کننده های با نام تجاری Spermicidal Jelly یا Contraceptive Jelly انجام می‌شود نخواهد شد اما روی بارداری تاثیر منفی خواهد داشت.
استفاده مداوم از ژل‌های آمیزشی این برند تحت نظر پزشک متخصص می‌توان منجر به درمان اختلالات جنسی گردد.
فروشگاه دیجی کاندوم به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی ارائه کننده این برند، امکان خرید ژل پولونکس را برای شما مشتریان گرامی فراهم آورده است.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.