یکی از دغدغه‌های اصلی در رابطه زناشویی که لزوم استفاده از کاندوم را ایجاد می‌کند جلوگیری از بارداری ناخواسته است. هر چند کاندوم بعنوان بهترین و موثرترین ابزار پیشگیری از بارداری ناخواسته شناخته می‌شود اما شرکت‌های تولید کننده کاندوم، کاندوم‌هایی با طراحی تخصصی جهت جلوگیری از این مشکلات تولید می‌کنند. این نوع از کاندوم معمولا با نام اسپرم کش (spe...

یکی از دغدغه‌های اصلی در رابطه زناشویی که لزوم استفاده از کاندوم را ایجاد می‌کند جلوگیری از بارداری ناخواسته است. هر چند کاندوم بعنوان بهترین و موثرترین ابزار پیشگیری از بارداری ناخواسته شناخته می‌شود اما شرکت‌های تولید کننده کاندوم، کاندوم‌هایی با طراحی تخصصی جهت جلوگیری از این مشکلات تولید می‌کنند. این نوع از کاندوم معمولا با نام اسپرم کش (spermicide condom) شناخته می‌شوند و با داشتن مقداری مواد اسپرم کش در سطح داخلی کاندوم، پس از انزال اسپرم ها را از بین می‌برند تا احتمال بارداری ناخواسته را بیش از پیش کاهش دهند.

بیشتر

کاندوم اسپرم کش 

 • فوق العاده چرب و روان و مناسب برای مقاربت های دردناکدارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشترمناسب برای کسانی که به دنبال ایمنی بیشتر در رابطه هستندجلوگیری بیشتر از بارداری ناخواسته با داشتن مواد اسپرم کش

  تومان 10.519 تومان 15.700 33% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • فوق العاده چرب و روان و مناسب برای مقاربت های دردناکدارای مخزن ذخیره برای امنیت بیشترمناسب برای کسانی که به دنبال ایمنی بیشتر در رابطه هستندجلوگیری بیشتر از بارداری ناخواسته با داشتن مواد اسپرم کش ارسال تمامی محصولات به صورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصولات و فروشگاه روی بسته انجام میگردد.

  تومان 3.283 تومان 4.900 33% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دارای روان کننده برای کاهش درد در مقاربت‌های دردناکدارای مخزن دخیره برای جمع آوری مایع منی و ایجاد امنیت بیشترجلوگیری از ایدز،هپاتیت و کلیه بیماری های مقاربتی ارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و فروشگاه روی بسته انجام می‌گردد.

  تومان 65.400 تومان 109.000 40% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  طول کاندوم
  پهنای کاندوم
  تعداد در جعبه
  کشور محل تولید
  روان کنندگی
  ایمنی بالا در رابطه
  نوع لوبریکنت
  مناسب برای رابطه دهانی
  مناسب برای رابطه مقعدی
  قابل استفاده با لوبریکنت