سرد بودن یکی از زوجین یکی از عواملی است که باعث کاهش دفعات رابطه در مدت زمان معین و گاهی عدم انجام رابطه زناشویی بین زوجین می‌گردد. با توجه به علت ایجاد سردی جنسی روش‌های درمانی متعددی برای حل این مشکل وجود دارد. یکی از روش‌های سریع و کم هزینه برای حل مقطعی این عارضه استفاده از کاندوم‌های با خاصیت گرم کنندگی است. این کاندوم‌ها با داشتن موادی که ...

سرد بودن یکی از زوجین یکی از عواملی است که باعث کاهش دفعات رابطه در مدت زمان معین و گاهی عدم انجام رابطه زناشویی بین زوجین می‌گردد. با توجه به علت ایجاد سردی جنسی روش‌های درمانی متعددی برای حل این مشکل وجود دارد. یکی از روش‌های سریع و کم هزینه برای حل مقطعی این عارضه استفاده از کاندوم‌های با خاصیت گرم کنندگی است. این کاندوم‌ها با داشتن موادی که در هنگام رابطه ایجاد گرما می‌کنند، حرارت رابطه را افزایش داده و تحریک را در زوجین افزایش می‌دهند.

بیشتر

کاندوم گرم کننده 

 • حراج!
  خرید محصول

  مناسب برای بانوانی که نیاز به تحریک فیزیکی بیشتری دارندمناسب برای آقایان و خانم های سرد مزاجحاوی عصاره انار جهت تنگ کردن واژننقاط برجسته در سرتاسر کاندوم جهت تحریک بیشتر بانوانطراحی آناتومیک و کانتوری جهت تاخیر فیزیکیحلقه های منظم در نوک و بدنه جهت تحریک بیشتر ارسال تمامی محصولات به صورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصولات و فروشگاه روی بسته انجام میگردد.

  تومان 4.880 تومان 6.100 20% ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  دارای روان کننده برای کاهش درد در مقاربت‌های دردناکدارای مخزن دخیره برای جمع آوری مایع منی و ایجاد امنیت بیشترجلوگیری از ایدز،هپاتیت و کلیه بیماری های مقاربتی ارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و فروشگاه روی بسته انجام می‌گردد.

  تومان 87.200 تومان 109.000 20% ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دارای مواد روان کننده برای کاهش دردهای مقاربتدارای مخزن ذخیره برای  امنیت بیشتر در مقابل بارداریدارای خارهای نقطه ای و شیارهای حلقوی برای افزایش تحریک در زناندارای مواد گرم کننده برای افزایش سطح تحریک و گرم تر کردن هر چه بیشتر رابطه ارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و فروشگاه روی بسته انجام می‌گردد.

  تومان 20.825 تومان 24.500 15% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:
جستجوی پیشرفته
قیمت
طول کاندوم
پهنای کاندوم
تعداد در جعبه
کشور محل تولید
خاردار بودن
شیاردار بودن
افزایش تحریک پذیری بانوان
روان کنندگی
تنگ کنندگی
گرم کنندگی
تاخیر فیزیکی
رفع زود انزالی
نوع لوبریکنت
نوع ماده تاخیری یا بی حس کننده
مناسب برای رابطه دهانی
قابل استفاده برای رابطه مقعدی
قابل استفاده با لوبریکنت