کاندوم فضایی یا Spike Condoms که در ایران با برند ایلین شناخته می‌شوند با هدف ایجاد تحریک بیشتر در زنانی که به دلیل تعدد روابط واژنی یا زایمان دچار گشادی واژن شده‌اند طراحی و تولید می‌شوند. در سال‌های اخیر این نوع از کاندوم طرفداران زیادی را جذب خود کرده است و علیرغم قیمت نسبتا بالای آن در مقایسه با سایر کاندوم‌های لاتکس مشتریان فراوانی دارد. خا...

کاندوم فضایی یا Spike Condoms که در ایران با برند ایلین شناخته می‌شوند با هدف ایجاد تحریک بیشتر در زنانی که به دلیل تعدد روابط واژنی یا زایمان دچار گشادی واژن شده‌اند طراحی و تولید می‌شوند. در سال‌های اخیر این نوع از کاندوم طرفداران زیادی را جذب خود کرده است و علیرغم قیمت نسبتا بالای آن در مقایسه با سایر کاندوم‌های لاتکس مشتریان فراوانی دارد. خارهای بسیار بزرگ روی این نوع از کاندوم‌ها با ایجاد تحریک در نقطه جی تاثیر بسزایی روی رسیدن زنان به اورگاسم در رابطه واژنی می‌تواند داشته باشد و همچنین می‌تواند حس رابطه را به زنانی که به دلیل گشادی واژن از رابطه واژنی لذت نمیبرند، برگرداند.

بیشتر

کاندوم فضایی 

  • مناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی در رابطه هستندمناسب برای خانم هایی که دستگاه تناسلیشان گشاد شدهمناسب برای دوران بعد از زایمان های طبیعی بانوانمناسب برای بانوانی که نیاز به تحریک فیزیکی بیشتری دارند ارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و فروشگاه روی بسته انجام می‌گردد.

    تومان 62.000 موجود
    0 نقد(ها)
    بیشتر
    موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
قیمت
طول کاندوم
پهنای کاندوم
تعداد در جعبه
کشور محل تولید
خاردار بودن
افزایش تحریک پذیری بانوان
روان کنندگی
افزایش سایز آلت
نوع لوبریکنت
مناسب برای رابطه دهانی
مناسب برای رابطه مقعدی
قابل استفاده با لوبریکنت

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: