لیست محصولات این تولید کننده زنون Zenon

برند زنون یکی از جدیدترین برندهای بازار ایران است که در همین مدت کوتاه ورود به بازار ایران، جایگاه بسیار مناسبی در بازار یافته است. برخی ویژگی‌های خاص این محصول باعث شده است تا این محصول به این جایگاه دست یابد که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.

کاندوم‌های جدید زنون با استفاده از ساختار لانه زنبوری جدید خود استحکام، نازکی و نهایت حس را به شما هدیه می‌دهند. این خلاقیت و ابداع در تولید کاندوم توسط بسیاری از رسانه‌ها در سرتاسر دنیا به عنوان مهمترین پیشرفت  در تکنولوژی کاندوم برای چند دهه اخیر معرفی شده است. شکل لانه زنبوری کاندوم زنون به این دلیل منحصر به فرد است که تارهای با ضخامت 0.055mm را با پانل های لاتکس با ضخامت 0.045mm ترکیب کرده است تا نازکی و استحکام را به صورت همزمان برای شما به همراه داشته باشد.
کاهش-احتمال-پارگی-کاندوم-در-کاندوم-های-شش-وجهی-زنون-با-تکنولوژی-لانه-زنبوری--خرید-در-دیجی-کاندومحذف-لغزش-کاندوم-روی-آلت-توسط-تکنولوژی-لانه-زنبوری-در-کاندوم-های-زنون--خرید-در-دیجی-کاندوماز-بین-بردن-عدم-راحتی-کاندوم-توسط-تکنولوژی-لانه-زنبوری-در-کاندوم-زنون
این ساختار لانه زنبوری نازکی و استحکام را بصورت همزمان تامین کرده است. پس با اطمینان خاطر از پاره نشدن از این محصول استفاده کنید.تیغه‌های این ساختار لانه زنبوری در داخل قرار دارند، به همین دلیل از سر خوردن کاندوم جلوگیری می‌کنند.ساختار لانه زنبوری با انعطاف پذیری خود راحتی شما در کاندوم را تضمین می‌کند. پس تنها روی لذت بردن تمرکز کنید.
بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • خرید محصول

  کاهش دردهای مقاربت با داشتن ماده روان کننده با ماندگاری بالاداشتن حلقه برای افزایش ترشح آنزیم CGMP و بهبود عملکرد جنسی و افزایش سطح تستسترونکاهش سطح هورمون کورتیزول ناشی از استرس به کمک گیاهان ساوپالمتو و موریندا جهت انرژی بخشیدن و نعوظ ماندگارارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و فروشگاه روی بسته انجام می‌گردد.

  28,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • تقویت نعوظ و افزایش سطح تستسترون با استفاده از گیاه سارساپاریلای جامائیکاییبهبود عملکرد جنسی با داشتن ویتامین‌های A، B3، B5، C، E ، مواد معدنی و اسیدهای آمینهساختار لانه زنبوری بسیار نازک و مقاوم برای افزایش حس جنسی و انتقال هر چه بیشتر لذت رابطهارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و فروشگاه روی بسته انجام می‌گردد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • خرید محصول

  درمان دردهای رابطه زناشویی در واژن با گیاه اِکیناسهبهبود درد عضلات، منقبض ساختن واژن، کلاژن سازی و ترمیم کنندگی با استفاده از پرریامیرفیکادرمان سوزش ناحیه تناسلی و محافظت در مقابل التهاب، خارش و سوزش با استفاده عصاره گیاه ماریگلدارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و فروشگاه روی بسته انجام می‌گردد.

  30,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دارای گلدن سیل برای محافظت واژن در مقابل عفونت‌های باکتریایی و قارچیساختار لانه زنبوری و بسیار مقاوم در مقابل پارگی و انتقال بیماری‌های مقاربتی و انتقال عفونتدارای عصاره پرریامیرفیکا برای بهبود درد عضلات واژن و منقبض نمودن آن ( تنگ کنندگی) و کلاژن سازی و ترمیم کنندگیارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و فروشگاه روی بسته انجام...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • خرید محصول

  تاخیر در انزال و همزمانی اورگاسم زوجینحفظ و تقویت نعوظ با افزایش گردش خون در آلتانتقال حداکثر حس بین زوجین با استفاده از ضخامت پایین لاتکسایمنی بالا و جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی با داشتن ساختار لانه زنبوری لاتکسارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و فروشگاه روی بسته انجام می‌گردد.

  30,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • دارای لوبریکنت بسیار مرطوب و بیشتر برای کاستن دردهای مقاربتحفظ رطوبت واژن و جلوگیری از خشک شدگی واژن در طول رابطه زناشوییبسیار نازک و مقاوم برای افزایش انتقال حس بیشتر بین زوجین علیرغم مقاومت بسیار بالاارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و فروشگاه روی بسته انجام می‌گردد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
  بـه زودی
 • خرید محصول

  تقویت قوای جنسی و افزایش سطح تستسترون با استفاده از ال آرژنین و نیاسینافزایش دوام نعوظ و ایجاد تاخیر در انزال توسط حلقه فیزیکی تعبیه شده در وسط کاندومافزایش تحریک پذیری در بانوان توسط عصاره جنسینگ برزیلیساختار لانه زنبوری بسیار نازک و مقاوم برای افزایش حس جنسی و انتقال هر چه بیشتر لذت رابطه ارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام محصول و...

  28,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  افزایش دوام نعوظ توسط حلقه فیزیکی تعبیه شده در وسط کاندومایجاد تاخیر در انزال توسط حلقه فیزیکی، ماده تاخیری بنزوکائین و عصاره ارکیده بنفشتقویت قوای جنسی و افزایش سطح تستسترون با استفاده از ال آرژنینافزایش تحریک پذیری بانوان توسط عصاره جنسینگ برزیلیساختار لانه زنبوری بسیار نازک و مقاوم برای افزایش لذت ارسال تمامی محصولات بصورت کاملا محرمانه و بدون درج نام...

  28,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف