لیست محصولات این تولید کننده لایف استایلز LifeStyles

کاندوم لایف استایلز یکی از قدیمی‌ترین و پر طرفدار ترین برندهای کاندوم در دنیا می‌باشد که از دیر باز با تولید محصولاتی فوق العاده و با کیفیت در جلب رضایت مشتریان خود پیشرو بوده است.

تاریخچه شرکت لایف استایلز به سال 1905 برمی‌گردد زمانی که اریک آنسل برای اولین بار تولید کاندوم را در ریچموند استرالیا آغاز نمود. در حال حاضر این برند یکی از برترین شرکت‌های جهان در حوزه سلامت جنسی می‌باشد، که یک طیف گسترده از کاندوم‌ها، لوبریکنت‌های با مصرف شخصی و سایر محصولات مرتبط را تولید می‌کند. لایف استالیز دومین برند برتر جهان در تولید کاندوم به شمار می‌رود و برند‌هایی نظیر لایف استایلز (®LifeStyles)، جیسبون (®Jissbon)، مانیکس (®Manix)، اونیمیل (®Unimil)، بلوتکس (®Blowtex) و سایر برندهای این شرکت همانند کاندوم‌های بدون لاتکس خلاقانه که با برند اسکین (®SKYN) توسط این شرکت تولید می‌شوند از برترین برندهای دنیا هستند.
شرکت مراقبت شخصی لایف استایلز (LifeStyles Healthcare) در اول سپتامبر 2017 شکل گرفت، زمانی که کنسرسیوم Humanwell Healthcare و شرکت خصوصی CITIC Capital بخش بهداشت جنسی را از آنسل (Ansell) خریدند.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.