لیست محصولات این تولید کننده فوجی کاندوم Fuji Condom

شرکت فوجی لاتکس ژاپن یکی از بزرگترین تولید کنندگان کاندوم لاتکس در دنیا می‌باشد که با راه اندازی شرکت فوجی لاتکس تایوان کاندوم‌های لاتکس خود را در این کشور تولید می‌کند و به بازار جهانی ارائه می‌دهد.

در سال 1972 شرکت فوجی لاتکس تایوان با همکاری تکنیکی فوجی لاتکس ژاپن در کشور تایوان پایه گذاری شد. در آن زمان جدیدترین ماشین آلات بررسی وجود سوراخ های ریز روی کاندوم‌ها در شرکت تایوانی به کار گیری شدند. این یک پیشرفت خیلی بزرگ در تکنولوژی بررسی وجود سوراخ‌های ریز روی کاندوم‌ها بود و نرخ دقت این ارزیابی را برای اولین بار در جهان به 100 درصد رساند.
تولید عمده کاندوم در این شرکت از سال 1973 آغاز شد. در آغاز کار محصولات شرکت توسط موسسه سلامت جهانی (World Health Organization) و سازمان مبارزه با ایدز به کشورهای جهان سوم مانند هند، آفریقا و ... برده می‌شد. اما از آنجایی که تایوان از سازمان ملل کناره گیری کرد، عضویت تایوان در این سازمان نیز ملغی شد. لذا با توجه به پایان یافتن تامین کاندوم توسط این شرکت برای کشورهای جهان سوم، برای باز کردن یک بازار جهانی، برندهای دیگر این شرکت مانند FULEX و ZERO-0 تولید و روانه بازارهای 40 کشور در 5 قاره دنیا شدند. برندهای فول اکس و فوجی کاندوم اولین برندهای تایوانی بودند که در بازار چین وارد شدند.
در سال 1981، برای تطبیق با سیاست های تنظیم خانواده دولت تایوان، این فرآیند تولید کاندوم یک دوره جدید را در کشور تایوان آغاز نمود. سه دهه کنترل جمعیت یکی از موفقیت‌های برجسته این شرکت به شمار می‌رود و در حال حاضر سیاست‌های کلی شرکت بر مبنای مبارزه با ایدز و تبلیغات و آموزش در این حوزه می‌باشد.
علاوه بر مطابقت داشتن با استانداردهای کیفیت جهانی، این شرکت با اخذ گواهینامه FDA 510(K) آمریکا و نشان NF از سازمان استاندارد فرانسه، بازار خود را در اروپا، آسیای مرکزی و اتحاد جماهیر شوروی گسترش داد. همچنین برای افزایش کیفیت تولید، جدیدترین دستگاه‌های بررسی سوراخ های ریز رو کاندوم الکترونیکی با شرکت اضافه شدند تا علاوه بر صرفه جویی در نیروی انسانی، کیفیت آزمایشات به صورت قابل توجهی افزایش یابد.
شعار شرکت فوجی لاتکس تایوان این است "تنها بهترین به اندازه کافی خوب است". تاکید روی اهمیت بالا بودن کیفیت در طول تمامی این سالیان شرکت را از این بابت مطمئن می‌سازد که تمام مشتریان شرکت بارها و بارها از محصولات این شرکت استفاده خواهند نمود. این شرکت بیش از 40 لایسنس محصول در اختیار دارد. شرکت فوجی لاتکس تایوان در سال 1992 موفق به اخذ گواهینامه ISO 9002 از سازمان امور اقتصادی، و گواهینامه GMP از سازمان بهداشت شد.
برخی از ویژگیهای مهم خط تولید کاندوم این شرکت عبارتند از:
امکان تولید کاندوم با سایز مناسب برای آسیا و اروپا برای تامین نیاز بازارهای جهانی
طراحی ارگونومیک برای تماس طبیعی و با تحریک بیشتر در حین رابطه برای زوجین
طراحی‌های متنوع قالب‌های تولید کاندوم برای تولید کاندوم‌های با شکل‌های مختلف

امکان تولید کاندوم با رنگ‌های طبیعی، صورتی ملایم، سبز ملایم، آبی، سیاه و ...
امکان تولید کاندوم با اسانس‌های توت فرنگی، گل یاسمن، نعناء و ...

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.