لیست محصولات این تولید کننده تروجان TROJAN

برند تروجان برترین برند محصولات زناشویی در ایالات متحده آمریکا می‌باشد و محصولات آن در زمره بهترین و با کیفیت ترین کاندوم‌های جهان قرار دارند. این برند علاوه بر کاندوم در تولید لوبریکنت و حلقه ویبراتور نیز فعالیت دارد و به دلیل رعایت بالاترین استانداردهای جهانی محصولات آن بخوبی رضایت مشتریان را جلب نموده است.

برند تروجان یک زندگی زناشویی ایمن، سالم و جذاب را برای شما ایجاد می‌کند. تروجان در تمامی محصولات خود اعم از کاندوم‌ها، حلقه‌های ویبره و روان کننده‌ها، خود را ملزم به ارائه محصولات خلاقانه و با بالاترین کیفیت نموده است تا بتواند لذت و محافظت را  همزمان به شما ارائه کند.


درباره کاندوم‌های برند تروجان
کاندو‌های برند تروجان برترین کاندوم در کشور آمریکا هستند و بیش از 100 سال است که مورد اعتماد مشتریان قرار دارند. کاندوم‌های لاتکس این برند از لاتکس با بالاترین کیفیت تهیه شده‌اند تا ریسک درگیری در بارداری ناخواسته یا انتقال بیماری‌های مقاربتی را کاهش دهند. همه کاندوم‌‌های تروجان بصورت الکترونیکی آزمایش می‌شوند تا از قابلیت اعتماد آن‌ها اطمینان حاصل شود. برند تروجان بیش از 30 نوع کاندوم دارد. اغلب آمریکایی‌ها به تروجان بیش از هر برند دیگری در حوزه کاندوم اعتماد دارند.


درباره لوبریکنت‌های برند تروجان
خط تولید لوبریکنت در شرکت تروجان محصولاتی را تولید می‌کند که با طراحی ویژه خود یک امکان برقراری یک رابطه جنسی پر از هیجان و لذت را برای شما فراهم می‌سازند. روان‌کننده‌های این شرکت تحت آزمایشات متعددی قرار می‌گیرند تا از تولید آن‌ها با بالاترین کیفیت اطمینان حاصل شود.


درباره حلقه‌های ویبراتور برند تروجان
خط تولید حلقه‌های ویبراتور این برند نیز حلقه‌هایی با طراحی متفاوت تولید می‌کند که می‌تواند شما را به اورگاسم رساندن همسرتان و افزایش لذت برای طرفین رابطه یاری کند.


برای آشنایی با روش ساخت محصولات برند تروجان و آزمایش‌های انجام شده روی آن اینجا را کلیک کنید.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.