لیست محصولات این تولید کننده دیورکس Durex

دیورکس بدون شک یکی از قدیم ترین و پر طرفدارترین برندهای کاندوم دنیا به شمار می‌رود. این شرکت در حال حاضر تولید کنندگان مختلفی در سرتاسر دنیا دارد که محصولات این کشور را در اقصی نقاط دنیا تولید کرده و به دست مشتریان این برند پر طرفدار می‌رسانند.

برند دیورکس بیش از 80 سال تجربه در زمینه تولید کاندوم دارد.پس به جرأت می‌توان گفت هر کدام از محصولات این برند نتیجه یک فرآیند استفاده و آزمایش بوده اند. این فرآیند تولید با اصولی اولیه آغاز شده است، لذا تمامی محصولات این برند تنها از مواد خام با بالاترین کیفیت تهیه می‌شوند و در پایان فرآیند تولید نیز به صورت الکترونیکی مورد آزمایش قرار می‌گیرند.
استانداردهای بین المللی بسیار سختگیرانه‌ای برای تایید کاندوم‌ها وحود دارند. کاندوم‌های تولید شده توسط این شرکت تحت آزمایش باد کردن با هوا قرار می‌گیرند تا مقاومت آن‌ها در مقابل ترکیدن و خاصیت کشسانی آن‌ها مورد بررسی قرار گیرد. استاندارد بین المللی برای تحمل باد کردن با هوا در بر گرفتن 18 لیتر هوا است اما این عدد در کاندوم‌های دیورکس تا 22 لیتر تضمین می‌شود.
تمامی کاندوم‌های این برند از دیدگاه سازگاری با پوست مو در آزمایش قرار می‌گیرند و اگر حتی یک نمونه از کاندوم‌های یک دسته نتوانند از این تست با موفقیت عبور کنند، از خروج تمامی کاندوم‌های آن دسته از کارخانه جلوگیری می‌شود.
حال با جابجا کردن مرزهای آزمایش محصولات، شرکت دیورکس همواره در حال انجام پروژه‌های تحقیقاتی است تا بتواند راه هایی برای بهبود کیفیت محصولات یا کشف کردن گرایشات مردم در رفتار جنسی است که می‌تواند دریچه‌ای به سوی تولید محصولاتی جدیدتر مطابق با نیازهای افراد باشد.
این بدین معنی است که شرکت دیورکس یک معدن ارزشمند از اطلاعاتی که توسط دانشگاه‌ها، دانشمندان، بیمارستان ها، وزارتخانه های دولتی و سایر مجموعه‌های مرتبط با سلامت جنسی بدست آمده است در اختیار دارد و با توجه به این اطلاعات بهترین فرآیند‌ها برای تولید بهترین محصولات را توسط نخبه ترین افراد در این حوزه ایجاد می‍کند. شاید این همان دلیلی است که باعث شده است تا میلیون‌ها نفر در سرتاسر دنیا هر روز به دیورکس اعتماد کنند.
دیورکس بر مبنای بسیاری از اطلاعات آماری ارائه شده در صدر پر فروش ترین برندهای کاندوم دنیا قرار دارد.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.