خرید انواع کاندوم زنانه از جنس لاتکس

کاندوم زنانه (Vaginal Pouch یا Female Condom) یکی از محصولات زناشویی است که به صورت لوله ای پلاستیکی، نازک و قابل انعطاف و معمولا از جنس لاتکس (Latex) یا پلی اورتان (polyurethane) ساخته می‌شود. طول این نوع از کاندوم معمولا در حدود 17 سانتیمتر می باشد و در حین رابطه جنسی توسط زن استفاده می شود. این نوع کاندوم ...

خرید انواع کاندوم زنانه از جنس لاتکس

کاندوم زنانه (Vaginal Pouch یا Female Condom) یکی از محصولات زناشویی است که به صورت لوله ای پلاستیکی، نازک و قابل انعطاف و معمولا از جنس لاتکس (Latex) یا پلی اورتان (polyurethane) ساخته می‌شود. طول این نوع از کاندوم معمولا در حدود 17 سانتیمتر می باشد و در حین رابطه جنسی توسط زن استفاده می شود. این نوع کاندوم کاملا داخل مهبل را می پوشاند و از بارداری ناخواسته و انواع بیماری های منتقله ار راه جنسی مانند ایدز پیشگیری می نماید.
قیمت کاندوم زنانه از کاندوم مردانه گرانتر و کاربرد آن نیز دشوارتر است. کارایی کاندوم‌های زنانه ۷۵ درصد است و برای زنانی مناسب است که نمی‌توانند شریک جنسی خود را متقاعد به استفاده از کاندوم مردانه بکنند. البته این نوع از کاندوم به دلیل کاهش سوزش واژن که در اثر عمل رفت و برگشتی آلت مردانه انجام میشود برای زنان نیز بسیار محبوب است.

بیشتر

کاندوم زنانه 

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید:
جستجوی پیشرفته
موجود بودن