هر چند استفاده از کاندوم‌های بدون لوبریکنت چندان رایج نیست و خیلی از افراد با این انواع کاندوم آشنا نیستند اما کاندوم‌های بدون لوبریکنت کابردهای فراوانی دارند. برای نمونه این انواع کاندوم به دلیل نداشتن لوبریکنت یا مایع روان کننده برای رابطه دهانی بسیار مناسب هستند. زیرا شما می‌توانید کاندوم خود را با هر نوع طعم مورد نظر خود مزه‌دار کنید تا بتوا...

هر چند استفاده از کاندوم‌های بدون لوبریکنت چندان رایج نیست و خیلی از افراد با این انواع کاندوم آشنا نیستند اما کاندوم‌های بدون لوبریکنت کابردهای فراوانی دارند. برای نمونه این انواع کاندوم به دلیل نداشتن لوبریکنت یا مایع روان کننده برای رابطه دهانی بسیار مناسب هستند. زیرا شما می‌توانید کاندوم خود را با هر نوع طعم مورد نظر خود مزه‌دار کنید تا بتوانید رابطه دهانی لذت بخش‌تری داشته باشید. از طرف دیگر بسیاری از افراد تمایل دارند تا بجای لوبریکنت های صنعتی از مواد روان کننده تولید شده در بدن به عنوان روان کننده استفاده کنند. برخی از خانم‌ها نیز به مواد روان کننده صنعتی حساسیت دارند و بایستی از کاندوم‌های بدون لوبریکنت استفاده کنند.

این انواع کاندوم کاربردهای صنعتی و نظامی نیز دارند که در این جا نیازی به اشاره به آن‌ها وجود ندارد. برای آشنایی بیشتر با مشخصات و سایر کاربردهای این انواع کاندوم مقاله زیر را مطالعه کنید.

چرا باید از کاندو‌های بدون لوبریکنت استفاده کنیم.

بیشتر

کاندوم بدون لوبریکنت  

جستجوی پیشرفته
موجود بودن